Radi by ste vlastnili kaviareň?

Keď sa rozhodnete, môžete ju mať aj od nás! Káva a čaj sú komoditami, ktorých spotreba na svete neustále stúpa. Prečo nebyť pri tom?

Naše riešenie automatickej kaviarne je prvým krokom k Vášmu úspechu vo svete gastronómie. Okrem pokrokovosti a dávky vizionárstva, ktoré v sebe naše zariadenie nesie, je to aj úspech v ziskovosti a jedinečnosť riešenia podávania horúcich nápojov bez obsluhy, čo robí toto zariadenie príťažlivým. Prinášame budúcnosť gastronómie s produktom v nadčasovom dizajne. Naše zariadenie umožňuje široké spektrum využiteľnosti na miestach, ako sú letiská, reštaurácie, hotely, kaviarne, potraviny, ale aj ako služby pre zamestnancov. Všade tam, kde je vyžadovaná nepretržitá prevádzka je Rossum Cafe tým správnym riešením pre Vás!

Variabilný dizajn

Plne prispôsobiteľný dizajn kiosku, farieb a použitých materiálov. Každé zariadenie je vyrábané s citom pre detail. Konečný užívateľ môže pozorovať celý proces prípravy kávy a čaju ako nikdy predtým. Vzdialenosť 1.5 metra medzi výdajnými miestami zaručuje bezpečný odstup medzi zákazníkmi, ktorí si objednávajú v rovnakom čase.

Dlhodobá podpora a servis

Vďaka pripojeniu na Cloud dokážeme v prípade nutnosti poskytnúť diaľkovú technickú podporu a predikciu nedostatku surovín.

Prečo robotický barista?

Revolučný obchodný model a dizajn zariadenia. Robotické rameno a úplná automatizácia umožňujú minimalizáciu výrobných nákladov, eliminovanie strát a zároveň 100% kvalitu a konzistenciu produktov pri presnom riadení času objednávania a prípravy nápojov.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

KONTAKT