Produkty, ktoré ponúkame, vznikli zodpovedným spôsobom.

V našej spoločnosti vieme, že udržateľnosť je kľúčová pre našu budúcnosť a preto sa snažíme, aby všetky naše kroky viedli k ekologickejším riešeniam. Veríme, že minimalizácia stopy, ktorú na planéte zanecháme, je v dnešnej dobe ukazovateľom pokrokovosti myslenia. Všetky, aj zdanlivo nepatrné akcie, môžu mať veľký vplyv na prostredie okolo nás. Prvý krok je teda vždy na našom rozhodnutí. Ochrana životného prostredia a rešpekt k ľudom, s ktorými pracujeme, je u nás na prvom mieste.

Čaje

Čaje, prémiová káva a lahodné kakao, ktoré nájdete v našej ponuke sú produktmi ekologického poľnohospodárstva. A čo to znamená? Čaje, káva a kakao, ktoré nájdete u nášho baristu boli pestované v podmienkach kontrolovanej organickej kultivácie bez použitia chemických hnojív a iných syntetických produktov na ochranu rastlín. Toto všetko prispieva k ochrane pôdy a klímy. Pôda je úrodnejšia, kvalita plodín lepšia a výnosy farmárov vyššie.

Sirupy

Sirupy, ktorými môžete dochutiť svoje nápoje, sú vyrábané z prírodných surovín z celého sveta, ktoré sú produktmi udržateľného poľnohospodárstva. Sme hrdí, že vám môžeme ponúknuť výnimočné chute týchto produktov, ktoré vznikli bez pridania umelých aróm, farbív, konzervačných látok a umelých sladidiel.

Obalové materiály

Naše poháre a obaly sú vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov. S nápojom si od nás neodnesiete ani kúsok plastu. Týmto spôsobom môže každý z nás prispieť svojím kúskom k ochrane udržateľnosti prostredia, v ktorom žijeme!